Mr Brainwash offset litografi

434302

MR BRAINWASH (Thierry Guetta) (född 1966): Muhammed Ali, offset litografi, signerad samt signerad i trycket, ca 61x61 cm

Rum 9, Vagga 3

Mr Brainwash offset litografi
Budhistorik (9 bud)
3012856
3018398
3012856
3018396
3012856
500

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.