Wilhelm Kåge

434290

WILHELM KÅGE (1889-1960): (3) Dans samt porträtt, 1910-20-tal, 1 signerad samt daterad 1918 och numrerad 25/40, 2 osignerade, linoleumsnitt på papper, bladmått 43x35 -41x34,5 cm; oramade

Hanteringsveck

Wilhelm Kåge

Budhistorik (8 bud)
3017883
850
3018873
3017883
750
3015546
700
3017553
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.