Wilhelm Kåge

434289

WILHELM KÅGE (1889-1960): (6) Dans samt porträtt, 1910-20-tal, osignerade, blandteknik och grafik 18x12,5, 41x26, 34x24, 42x31, 28x36 samt 39x26 cm; oramade

Hanteringsveck

Konst, Teckningar

Wilhelm Kåge

Budhistorik (9 bud)
3019517
750
3019511
700
3019515
700
3019511
650
3019512
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.