Wilhelm Kåge

434288

WILHELM KÅGE (1889-1960): (3) Dans samt porträtt, 1910-20-tal, 1 signerad samt daterad 1918 och numrerad 10/40, 2 osignerade, linoleumsnitt på papper, bladmått ca 43x35-41x34,5 cm; oramade

Hanteringsveck

Wilhelm Kåge

Budhistorik (5 bud)
3018879
500
3019262
500
3018879
3017855
3007085

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.