Carl Malmsten Herrgården

434284

CARL MALMSTEN, skåp, modell "Herrgården", vitlackerat, höjd ca 185, 100x39 cm, nyckel finns

Smärre slitage. Fanersprickor/begynnande fanersläpp i nederkant på vänster vitringavel

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Fanersprickor/begynnande fanersläpp i nederkant på vänster vitringavel

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Rum 14

Carl Malmsten Herrgården

Budhistorik (18 bud)
3019465
7 000
3019467
6 800
3019465
5 400
3019412
5 200
3019412
3 600

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.