Reidar Ljunggren oljemålning

434280

REIDAR LJUNGGREN (1900-tal): Strandmotv, signerad, olja på duk, ca 35x89 cm

Fack 50

Reidar Ljunggren oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3011746
2017-01-16 11:06:07

2017-01-20 kl 20:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.