Oskar Bergman olja

434279

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Kustmotiv, signerad och daterad Oscar Bergman 1949, olja på pannå, ca 24x32 cm

Fack 38

Oskar Bergman olja

Budhistorik (16 bud)
3019787
3019784
3 800
3019781
3 600
3019776
3 400
3019769
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.