Fohund oxblodsglasyr

434278

FOHUND, keramik, Kina, 18/1900-tal, oxblodsglasyr, längd ca 26 cm, totalhöjd ca 26 cm, träsockel medföljer

Nagg, lagningar

Orientaliskt, Porslin

Fohund oxblodsglasyr

Budhistorik (7 bud)
3007472
600
3019803
550
3007472
500
3017956
450
3007472

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.