Karta 1600-tal

434273

KARTA "Carte generalle du royaume de Danemarc, daterad 1646, 42x51 cm

Skador, smärre revor

Böcker/Kartor, Kartor/Atlaser

Fack 7

Karta 1600-tal
Budhistorik (29 bud)
3019368
3 600
3019366
3 400
3019364
3 200
3019365
3 200
3019364

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.