Theo Tobiasse färglitografi

434272

THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Religiös komposition, signerad Theo Tobiasse, LXXXIV/CXXV, färglitografi, ca 49x55 cm

Fack 24

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (2 bud)

3019753
3019104

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.