Michael Qvarsebo oljemålning

434267

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): "Höstvision", signerad och daterad M Qvarsebo 82, olja på duk, ca 173x80 cm

Ändringar/tillägg
signerad M Qvarsebo

Rum 12

Michael Qvarsebo oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3028582
3 200
3028342
2 800
3026743
3026574
3026392
1 300

Slutpris SEK:
3 200
326 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.