Corneille litografi

434266

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad Corneille -87, 177/200, färglitografi, ca 51x71 cm

Tavelvagn 32

Corneille litografi

Budhistorik (5 bud)
3010381
2 400
3009028
3009027
3009026
1 900
3009024
1 800

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.