Karmstolar och stolar senjugend

434259

KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 2 st, 1900-talets början, mahognyfanér, sitthöjd 45 cm

Lagning

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

3012989
3010858
3010146

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.