Oidentifierad konstnär

434258

BONET (troligen Frankrike 1800-tal): Stadslandskap med båtar i månsken, olja på duk, etikettmärkt ā tergo "BONET XVIII landskapsmålare FRANSMAN", ca 40x56 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (14 bud)
3019635
4 400
3019631
4 200
3018832
3019630
3018832
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.