Spegellampetter C E Berglöf

434257

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1930-tal, tenn, C E Berglöf Stockholm, höjd 39,5 cm

Smärre bristningar, slitage

Speglar

Spegellampetter C E Berglöf

Budhistorik (16 bud)
3019116
1 800
3019103
1 700
3019115
1 700
3019103
1 600
3019031

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.