Spegellampetter C E Berglöf

434257

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1930-tal, tenn, C E Berglöf Stockholm, höjd 39,5 cm

Smärre bristningar, slitage

Speglar

Spegellampetter C E Berglöf

Budhistorik (16 bud)
3019116
1 800
3019103
1 700
3019115
1 700
3019103
1 600
3019031

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer