Glas 17/1800-tal

434254

GLAS, 8 st, 17/1800-tal, udda modeller, enstaka med omvikt kant, höjd ca 11-13 cm

Ett glas med fotnagg, övrigt smärre slitage

Glas, Servisglas

Monter 7

Glas 17/1800-tal

Budhistorik (30 bud)
3019758
3018829
2 800
3018800
2 600
3016699
2 400
3016215

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.