Bergerer 1 par

434251

BERGÈRER 1 par, Louis XVI-stil, omkring 1900, förgylld och skuren dekor, sitthöjd 47, rygghöjd 110 cm

PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm

Slitage

Rum 22

Bergerer 1 par

Budhistorik (21 bud)
3018845
8 200
3018849
8 000
3018845
7 800
3018844
7 600
3018844
7 200

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.