Kaffekoppar på fat fransk empire

434247

KAFFEKOPPAR på fat, 6 st, fransk empire, förgylld dekor

Proveniens: Uggla i Lund

Förgyllning med slitage

Keramik/Porslin

Budhistorik (2 bud)

3017361
700
3017359
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.