LENA CRONQVIST litografi

434244

LENA CRONQVIST (född 1938), Lekande barn, signerad Lena Cronqvist, 18/25, litografi, bildmått ca 29x27,5 cm

Fack 9

LENA CRONQVIST litografi
Budhistorik (9 bud)
3025093
3 400
3011549
3 200
3025066
3 200
3011549
3022682
2 800

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer