LENA CRONQVIST litografi

434244

LENA CRONQVIST (född 1938), Lekande barn, signerad Lena Cronqvist, 18/25, litografi, bildmått ca 29x27,5 cm

Fack 9

LENA CRONQVIST litografi

Budhistorik (9 bud)
3025093
3 400
3011549
3 200
3025066
3 200
3011549
3022682
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.