Fernandes Arman serigrafi

434237

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005), komposition med violin och notblad, signerad Arman, numrerad 97/150 cm, serigrafi, ca 71 x 52 cm

Fack 32

Fernandes Arman serigrafi
Budhistorik (11 bud)
3019812
3012437
750
3019811
700
3012437
650
3012834
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.