Fernandez Arman serigrafi

434235

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005), Allegro pour Guitarre, signerad Arman, numrerad 97/150 cm, serigrafi, ca 71 x 52 cm

Fack 33

Fernandez  Arman serigrafi
Budhistorik (12 bud)
3019805
900
3010890
850
3019804
3010890
750
3012031
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.