Cabaret med lock skål

434234

CABARET MED LOCK, SKÅL MED LOCK, 2 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, dekor av blommor i emaljfärger samt järnoxid, diameter ca 13-18 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Cabaret med lock skål

Budhistorik (24 bud)
3019446
4 400
3018679
4 200
3019079
3018679
3 600
3019078
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.