Skål med lock Irland England

434233

SKÅL MED LOCK OCH FAT, Irland / England, 1800-tal, diameter fat 20, höjd ca 20 cm

Lockknopp slipad, smärre slitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 2

Skål med lock Irland England

Budhistorik (4 bud)

3018818
900
3014087
500
3014086
3014085

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.