Skrivbordsgömma 1800-tal brons

434231

SKRIVBORDSGÖMMA, 1800-talets andra hälft, figurin vilande på ostron, dekor med hummer, på stensockel, höjd 7, längd 14,5 cm

Smärre nagg på stenen

Diverse, Metall

Monter 21

Budhistorik (5 bud)
3013397
3009911
3009910
600
3006919
3006875

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.