Vinkoppar med askar i porslin

434225

ASKAR med lock innehållandes VINKOPPAR, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, totalhöjd ca 10, vinkopparnas höjd ca 5 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Vinkoppar med askar i porslin

Budhistorik (27 bud)
3018673
3016744
3018573
1 900
3016744
1 800
3018369
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.