Skål Tyskland

434223

SKÅL, silver, Tyskland, 1900-talets mitt, diameter ca 19,5 cm, vikt ca 246 g

Smärre slitage

Silver

Monter 8

Skål Tyskland

Budhistorik (18 bud)
3018692
3018655
1 400
3018547
1 300
3018440
3018395

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.