Rise oljemålning

434187

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Korg med blomster, signerad och daterad Rise 1890, ca 16x26 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Rise oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3009377
1 600
3015389
3009377
1 300
3008710
3008710

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.