Gaston Corbier

434182

GASTON CORBIER (1869-1945): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad, ca 26x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 11

Gaston Corbier

Budhistorik (3 bud)

3010255
3007599
3007181

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.