Angelica Wiik färglitografi

434180

ANGELICA WIIK (född 1960): "Stockholmsnatt", signerad Angelica Wiik, numrerad 108/290, färglitografi med glitter, ca 86x58,5 cm

Fack 32

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (26 bud)
3017205
1 900
3016428
1 800
3017011
1 800
3016428
1 700
3017010
1 600

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer