Angelica Wiik färglitografi

434180

ANGELICA WIIK (född 1960): "Stockholmsnatt", signerad Angelica Wiik, numrerad 108/290, färglitografi med glitter, ca 86x58,5 cm

Fack 32

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (26 bud)
3017205
1 900
3016428
1 800
3017011
1 800
3016428
1 700
3017010
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.