Mynt Kina

434179

MYNT / SILVERTACKOR, 2 st., Kina, 1900-talets början, längd ca 2,5-3,5 cm, vikt ca 91 g

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Silver

Mynt Kina

Budhistorik (18 bud)
3018619
3018731
3018619
3018729
950
3018619
900

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.