Bokskåp mahogny

434178

BOKSKÅP, 1900-talets början, mahogny, skyltmärkt AB Mobilia Malmö, fasettslipat glas, på lejonfötter, höjd 150, 207x40, 2 nycklar medföljer

Bruksslitage

Rum 16

Bokskåp mahogny

Budhistorik (13 bud)
3017183
4 800
3019626
4 600
3017183
4 400
3019625
4 200
3017183

Slutpris SEK:
4 800
489 EUR, 591 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.