Gunnar Brusewitz färglitografi

434177

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): "Vår, Skeppsholmen", signerad G Brusewitz, EA-upplaga, färglitografi, ca 28 x 44 cm

Budhistorik (2 bud)

3018367
3018266

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.