Kolonnljusstakar

434173

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, i form av kolonner, John & William Deakin reg 1888, Sheffield 1888, höjd ca 18,5 cm

Slitage, skador, bristningar

Silver

Monter 21

Kolonnljusstakar

Budhistorik (13 bud)
3017111
3015158
3017110
3015158
1 900
3013546
1 800

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.