Tallrikar Meissen

434172

MEISSEN, tallrikar, 5 st, porslin, Marcolinis märke, med målad polykrom dekor av sachisk blomst, diameter 24 cm

Lagningar, skador

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Monter 22

Tallrikar Meissen

Budhistorik (19 bud)
3018126
2 400
3018686
3018126
1 300
3018181
3018126

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.