Krus Kina

434170

KRUS, keramik, Kina, 1900-tal, Yuanstil, delvis glaserad i svart, höjd ca 28 cm

Slitage

Orientaliskt, Porslin

Krus Kina

Budhistorik (2 bud)

3012646
3008995

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.