Arthur Binachini oljemåling

434163

ARTUR BIANCHINI (1869-1955), Träd i solnedgång, signerad Arthur Bianchini, olja på pannå, 26x29 cm

Tavelvagn 32

Arthur Binachini oljemåling

Budhistorik (21 bud)
3018854
5 400
3018853
5 200
3018852
5 000
3018851
4 800
3018850
4 600

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer