Arthur Binachini oljemåling

434163

ARTUR BIANCHINI (1869-1955), Träd i solnedgång, signerad Arthur Bianchini, olja på pannå, 26x29 cm

Tavelvagn 32

Arthur Binachini oljemåling

Budhistorik (21 bud)
3018854
5 400
3018853
5 200
3018852
5 000
3018851
4 800
3018850
4 600

Slutpris SEK:
5 400
515 EUR, 579 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.