Spegel i rokokostil

434162

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, förgylld , höjd ca 93 cm

mindre slitage

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel i rokokostil

Budhistorik (28 bud)
3038115
1 900
3038114
1 800
3038088
1 700
3038112
1 700
3038088
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.