Siri Rathsman oljemålning

434158

SIRI RATHSMAN (1895-1974): Stadsbild, signerad och daterad Siri Rathsman 1956, olja på duk, 33,5x41 cm

Tavelvagn 32

Siri Rathsman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3010007
3007490
3007374
3006842

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.