Byrå i rokokostil

434157

BYRÅ med stenskiva, fanér, 1900-tal, rokokostil, draghandtag i mässing, höjd ca 72, bredd98 cm

smärre slitage

Rum 11

Byrå i rokokostil

Budhistorik (7 bud)
3038239
600
3037861
550
3038236
500
3037861
450
3037197

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.