Nattduksbord teak

434152

JOSEF FRANK, nattduksbord, Svenskt Tenn, modellnr 914, fanérat i teak, låda i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 57, 40x66 cm
NATTDUKSBORD, snarlikt, teak, höjd 55, 65x40 cm

Ytskador, slitage

Möbler, Design

Rum 12

Nattduksbord teak

Budhistorik (9 bud)
3019346
3 600
3017491
3 400
3014763
3 200
3017490
3 200
3014763

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.