Taklampa Art Deco

434147

TAKLAMPA, 1930-tal, art deco, förnicklad metall, betsat trä samt glaskupor, 5 ljuspunkter, höjd ca 54 cm, diameter ca 60 cm

Mindre nagg på glaskupor. ej funktionstestad

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Taklampa Art Deco

Budhistorik (8 bud)
3019206
3019145
3018111
3012676
500
3010870
450

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.