Diptyk

434146

DIPTYK, blandteknik, Kina, 1900-talets första hälft, motiv av interiörer med figurscener, bildmått ca 35x46 cm

Slitage, smärre revor

Orientaliskt, Konst, Konst

Fack 37

Diptyk

Budhistorik (1 bud)

3009893
2017-01-14 23:09:02

2017-01-20 kl 16:32
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.