Urnor med hänklar 1800-tal

434143

URNOR med hänklar, 1+2, 1800-talets första hälft, höjd ca 18-24 cm

Lagningar

Keramik/Porslin

Urnor med hänklar 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
3018979
900
3018965
850
3018941
3018218
750
3017435
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.