Byst brons Ian Wachtmeister

434140

BYST, brons, 1900-talets slut, föreställande greve Ian Wachtmeister (f. 1932), signerad K. Hall, 1985, bronserad, höjd ca 39 cm

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Byst brons Ian Wachtmeister

Budhistorik (2 bud)

3017952
3005807

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.