Spansk 1700-talsmålning

434137

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Spanien, 1700-tal): Den heliga familjen, olja på kopparplåt, 15x11cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

Spansk 1700-talsmålning

Budhistorik (17 bud)
3023722
3024839
3023722
1 900
3024837
1 800
3023722
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.