Anders Zorn, kopia efter olja

434133

ANDERS ZORN (1860-1920) kopia efter: Midsommardans, olja på duk, 140 x 104,5 cm, oramad

Repor

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Anders Zorn, kopia efter olja

Budhistorik (24 bud)
3018751
6 800
3018750
6 600
3018744
6 400
3018737
6 200
3018725
6 000

Slutpris SEK:
6 800
693 EUR, 838 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.