Anders Zorn, kopia efter olja

434133

ANDERS ZORN (1860-1920) kopia efter: Midsommardans, olja på duk, 140 x 104,5 cm, oramad

Repor

Konst, Äldre måleri

Rum 3

Anders Zorn, kopia efter olja

Budhistorik (24 bud)
3018751
6 800
3018750
6 600
3018744
6 400
3018737
6 200
3018725
6 000

Slutpris SEK:
6 800
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer