Stefano Beccari

434128

STEFANO BECCARI (Italien/Sverige, född 1944): Komposition, signerad, P.T, etsning, ca 98x62 alternativt 62x98 cm

Fack 45

Stefano Beccari
Budhistorik

2017-01-19 kl 13:35
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.