Stefano Beccari

434126

STEFANO BECCARI (Italien/Sverige, född 1944): Komposition, signerad, numrerad 3/35, etsning, ca 98x65 cm

Tavelvagn 32

Stefano Beccari
Budhistorik (4 bud)

3016887
450
3016618
3016287
3012973

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.