Eigil Schwab oljemålning

434123

EIGIL SCHWAB (1882-1952), Motiv från Jämtland, Ristafallet, signerad E. Schwab, akvarell, ca 51x68 cm

Fack 6

Eigil Schwab oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3014878
2017-01-18 09:09:36

2017-01-19 kl 17:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.