Eigil Schwab oljemålning

434123

EIGIL SCHWAB (1882-1952), Motiv från Jämtland, Ristafallet, signerad E. Schwab, akvarell, ca 51x68 cm

Fack 6

Eigil Schwab oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3014878
2017-01-18 09:09:36

2017-01-19 kl 17:20
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer