Serveringsskåp

434122

SERVERINGSSKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mahognybets, lådor samt dörrpar med bakomvarande förvaring, höjd ca 155, 130x50 cm

Bruksslitage

Rum 14

Serveringsskåp

Budhistorik (5 bud)
3017643
900
3013182
850
3014119
850
3013182
3006739

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.